Awaria Easysign podczas wektoryzacji

Oglądasz posty 9 - 1 przez 9 (z 9 całości)
  • Autor
    Wiadomości
  • #14553

    Próbowałem wektoryzować część tekstu, a Easysign po prostu wyłącza około 72 procent. Jakieś pomysły?

     

    Dzięki Richard

    #14597
    EasySIGN
    Uczestnik

    Cześć Richard,

    Dziękuję za Twoją wiadomość. Przykro mi, że masz problem z wektoryzacją. Chętnie Ci pomogę.

    Czy możesz przesłać nam więcej informacji?
    - Której wersji EasySIGN używasz?
    - Jakiej metody wektoryzacji używasz i jakie masz ustawienia?
    - Czy możesz przesłać nam kopię swojego arkusza EasySIGN?

    Have an easy day!
    Wilbert at EasySIGN

    #14598

    Cześć Wilbert, korzystam z najnowszej wersji easysign. Próbowałem wektoryzować tekst, przyznaję, całkiem sporo, więc może przekroczyłem jego ograniczenia. Użyłem ustawień tekstu czarno-białego o wysokiej i niskiej rozdzielczości w wektoryzacji i oba po prostu zamknąłem program. Od tego czasu udało mi się to w Vectorization 2, nie idealnie, ale lepiej. Próbowałem tylko wyczyścić tło, usuwając sam tekst i nie jest to takie ważne, byłem bardzo zaskoczony, gdy program właśnie się zamknął.

    Jak wysłać plik, wydaje się, że nie ma już normalnego e-maila z pomocą techniczną.

    #14616
    EasySIGN
    Uczestnik

    Cześć Richard,

    Dziękuję za wyjaśnienia.

    Wyślij dokument EasySIGN na adres: wsparcie@easysign.com

    Have an easy day!
    Wilbert at EasySIGN

    #14618
    EasySIGN
    Uczestnik

    Cześć Richard,

    Dziękujemy za przesłanie dokumentu EasySIGN.

    Możemy przeprowadzić udaną wektoryzację przy użyciu funkcji wektoryzacji-2. Jednak wynik nie nadaje się do wycinania, ponieważ oryginalna mapa bitowa nie jest wystarczająco wyraźna, aby utworzyć ostre linie wektorowe. Mapa bitowa zawiera wiele małych linii tekstu (wysokość około 2 mm).

    W miarę możliwości zalecamy skorzystanie z oryginalnego dokumentu tekstowego i skopiowanie tekstu do edytora tekstu EasySIGN przy użyciu oryginalnej czcionki. Będziesz mógł przeskalować tekst do wymaganego rozmiaru wyjściowego.

    Have an easy day!
    Wilbert at EasySIGN

     

    #14620

    Mam tego samego Wilberta, ale dlaczego oprogramowanie miałoby się wyłączać przy standardowej wektoryzacji, czy nie powinien pojawiać się komunikat o błędzie, jeśli zrobiłem coś źle, czy twój również się zawiesił, czy był po prostu mój?

    #14650
    EasySIGN
    Uczestnik

    Cześć Richard,

    Nie ma awarii, po prostu otrzymuję ostrzeżenie o niewystarczającej ilości pamięci, gdy próbuję użyć tego narzędzia do wektoryzacji. Dlatego opracowaliśmy funkcję wektoryzacji 2, ponieważ tworzy ona mniej węzłów i daje lepsze wyniki, zwłaszcza podczas pracy z mapami bitowymi o niższej rozdzielczości.

    Have an easy day!
    Wilbert at EasySIGN

    #14655

    ok Wilbert, dzięki za pomoc.

     

    Richard

    #14670
    EasySIGN
    Prezenter

    Cześć Richard,

    Po prostu daj nam znać, jeśli możemy jeszcze coś dla Ciebie zrobić 🙂

    Have an easy day!
    Dennis at EasySIGN

Oglądasz posty 9 - 1 przez 9 (z 9 całości)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.